İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

Sayın İlgili,

DigiSophia, bir Online Hizmet platformudur. Pandemi sonrasında iş hayatımız olsun, eğitim hayatımız olsun büyük bir dönüşüm geçiriyor. Bir çok şirket, eğitim kurumu, işlerini, görüşmelerini ve eğitimlerini online platformlar aracılığıyla gerçekleştiriyor. Bu kapsamda  DigiSophia ile Eğitmenler ya da Hizmet Veren Uzmanlar arasında bir İş Ortaklığı Programı geliştirdik. Sitemizde bulunan Kurumsal ve Bireysel Hizmetler başlıkları altında yer alan hizmetlerimizden online olarak "bende bu hizmeti verebilirim" diyebileceğiniz bir hizmet varsa ya da burada bulunmayan ancak online olarak uzmanı olduğunuz bir konuda verebileceğiniz hizmetler varsa İş Ortaklığı Programımıza katılabilirsiniz. İş Ortaklığı programımıza katılımın tamamlanması için İş Ortaklığı Programı Katılım Formu'nun doldurulması ve formun Digisophia'ya gönderilmesi gereklidir. Digisophia alanında yeterli bulduğu Uzmanlara İş Ortaklığı Sözleşmesi Formu'nun linkini e-posta aracılığıyla gönderir. Sözleşme içeriğinde uzman kişinin vereceği hizmeti hangi şartlar dahilinde vereceği yazılıdır. İş Ortaklığı Sözleşmesini doldurup formu gönderen uzmanlar Digisophia iş Ortağı olurlar.

İş Ortaklığı programının esası, https://www.digisophia.com alan adı altında bulunan web sitesi aracılığıyla hizmet talebinde bulunan kişilerin taleplerini, uzman kişilere yönlendirmesi esasına dayanır. Hizmet talebinde bulunan kişilerin doldurdukları form, DigiSophia tarafından değerlendirilir ve formdaki bilgilere dayanarak gerek zaman gerek iletişim ve seviye açısından en uygun olabilecek uzman kişiye yönlendirilir ve uzman kişi talepte bulunan kişinin formda bulunan iletişim bilgileri vasıtasıyla iletişime geçer. Hizmet talebinde bulunan kişi ya da şirket ile anlaşılır ise bu bilgi uzman tarafından DigiSophia'ya bildirilir.

DigiSophia, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla başvuruları titizlikle değerlendirir ve hizmet talebinde bulunan kişinin memnuniyet derecesini belli aralıklarla anketler yoluyla ve telefon aramaları ile ölçer. Hizmetten memnun olmayan kişiler için başka bir uzman atayabilir.

İşsizliğin pandemi ile birlikte daha da arttığı bu zor zamanlarda bu program ile bir ölçüde de olsa bir katkı sağlamak, hayatımıza biraz olsun bir hareket getirmek hepimiz için iyi olacaktır. Bu amaçla sizleri İş Ortaklığı Programımıza katılmaya ve boş zamanlarınızı evinizden çıkmadan kazanca dönüştürmeye davet ediyoruz.

İş Ortaklğı Programı Katılım Formu

İş Ortaklığı Programı Katılım Formu

Dikkat!

İş Ortaklığı Programımıza katılmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurup bize gönderiniz. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilip sizinle iletişime geçilecektir.


Online Hizmet için Gerekli Donanım

Lütfen Online olarak vermeyi düşündüğünüz hizmet ile ilgili sahip olduğunuz donanım bilgilerini giriniz.


Uzmanlık Bilgileriniz:

Lütfen Online olarak vermeyi düşündüğünüz hizmet ile ilgili uzmanlık bilgilerinizi giriniz.