Sınıf Öğretmenliği

Sınıf öğretmeni ilkokula yeni başlayan öğrencilere temel okuma ve yazmayı öğreten kişidir. Altı yaş grubundaki çocuklar sınıf öğretmenlerinden temel matematik, sosyal bilgiler, fen bilgisi ve el becerileri gibi dersleri öğrenirler. Çocukların yaşamları boyunca belki de en önemli zaman diliminde oldukları bir yaşta sınıf öğretmenleriyle tanışırlar. Sınıf öğretmeni ve çocuk arasında çok önemli bir bağ kurulur. Öğretmen sadece okuma yazmayı değil, yaşamın temel kurallarını da öğretir. Bu yüzden çocuk için öğretmen belki de anneden sonraki en önemli kişidir.

İlkokulda alınan temel eğitim çocukların ileriki dönemlerdeki başarılarını etkileyen çok önemli bir dönemdir. Bu dönemde eksik kalan temel bilgilerin sonradan telafisi daha zordur. Çocukların soyut kavramları içselleştirdiği bu dönemde araştırma, sorgulama, muhakeme gibi öğrenmenin en önemli parçaları eksik kalırsa, ileriki dönemlerde başarıya ulaşmak için daha fazla çabalaması gerekecektir.

Temel eğitimin alındığı bu dönemde çocuğunuzun desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız sizi tecrübeli sınıf öğretmenlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Lütfen aşağıdaki Hizmet Talep Formumuzu doldurunuz. Öğretmenimiz sizi en kısa zamanda arayacaktır.

 

Hizmet Talep Formu

Bireysel Hizmet Talep Formu

Dikkat!

Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz. En kısa sürede Eğitmenimiz tarafından aranacaksınız.


Bu Dersi Almak İçin Gerekli Donanım:
  • İnternet Bağlantısı
  • Bilgisayar (Masaüstü, Laptop, Tablet)
  • Web Kamera
  • Mikrofon