Sağlıklı Beslenme ve Kilo kontrolü

Ne yersem şişiyorum, çok fazla gaz şikayetim var. Geçmeyen kaşıntılar, ürtiker, egzama, alerjik rinit, astım, migren, kabızlık, ishal, insülin direnci, tansiyon dengesizlikleri, uykusuzluk, yorgunluk, kilo sorunları. Bunların birçoğu hepimizde var ve şikayetlerimiz gittikçe de artmakta.

Bunlar yetmezmiş gibi, bir de herkesi aynı şekilde hasta etmeyen Covid19 virüsü ve bağışıklık sistemimizi nasıl, ne şekilde koruyup güçlendireceğimiz konusu var. Her yolu denediniz ama geçici çözümler bulup başa dönüyorsunuz. Kesin bir çare bulamıyorsunuz.

Aslında yıllarca aldığınız ama sizi bir türlü iyi edemeyen kimyasal ilaçlar, hava kirliliği, stres, genetiği ile oynanmış gıdalar, pestisitler ve yanlış beslenme alışkanlıkları, bağırsaklarınızı, karaciğerinizi yiyip bitiren kandida mantarı ve parazitler sonucu kirlendiniz.

Evet evet, K İ R L E N D İ N İ Z!

Ne kadar kirlisiniz acaba ve nasıl temizlenmelisiniz?

Ne yemelisiniz?

Sizin için mucize olan ve hasta eden gıdalar hangileri?

Bunları nasıl, ne şekilde ve ne kadar süre tüketmelisiniz?

Detoks nasıl yapılır?

Acaba bilinçaltında size kilo aldıran, sizi hasta eden hangi bilgileri saklıyorsunuz? Her yerde başka bir söylem. Bilgi kirliliği var. Biri ‘Ketojenik’, diğeri ‘Vejetaryen beslen’, bir diğeri de ‘Aralıklı oruç iyi gelir’ diyor. Biri ‘ara öğün yap’, diğeri ‘Sabah spor yap, yok yokkk akşam daha iyi’ , ‘Oruç tut’, ‘Koş’, ‘Atla’, ‘Zıpla’ derken kafalar karışık.

Ben Diyetisyen olarak sizi tek ve özel olarak görüyorum. Size iyi gelen her şeyi Klinik ve Psikokinezyolojik tekniklerle tespit ediyor ve size özel ‘Beslenme ve Yaşam Koçluğu’ programınızı hazırlıyorum.

Aşağıdaki formu doldurursanız en kısa zamanda size ulaşacağım ve size özel programınızı beraber oluşturabileceğiz.

Sevgiyle, sağlıkla kalın.

Sağlıklı Beslenme ve Kilo Kontrolü Hizmet Talep Formu

Sağlıklı Beslenme Talep Formu

Dikkat!

Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz. En kısa sürede Diyetisyenimiz tarafından aranacaksınız.


Sağlık Bilgileri


Bu Dersi Almak İçin Gerekli Donanım:
  • İnternet Bağlantısı
  • Bilgisayar (Masaüstü, Laptop, Tablet)
  • Web Kamera
  • Mikrofon